Początki firmy sięgają roku 1990, gdy rozpoczęła się ekonomiczna i polityczna transformacja w Polsce. Wówczas Andrzej Kinast posiadający brytyjskie kwalifikacje biegłego rewidenta rozpoczął działalność w zakresie prowadzenia praktyki audytowej i doradztwa księgowego.
W 1993r. firma dołączyła do sieci Grant Thornton, gdzie Andrzej piastował stanowisko Partnera Zarządzającego do roku 2008. Jednocześnie w tym samym roku zbył firmę, by skoncentrować się na świadczeniu doradztwa dla inwestorów, także z zagranicy.
Jako PKGT Audyt prowadzimy usługi z zakresu audytu, due diligence, konsultingu biznesowego oraz doradztwa marketingowego dla inwestorów działających w Polsce jak również dla tych, którzy dopiero wchodzą na polski rynek. Cechą świadczonych usług jest maksymalne zwiększenie zwrotu z inwestycji oraz optymalizacja działań biznesowych, finansowych i marketingowych.
Bazując na ponad 20-letnim doświadczeniu na polskim rynku jesteśmy w najwyższym stopniu przygotowani, by doradzać Klientom we wszelkich sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczo-biznesowej w Polsce. Firma wraz z partnerami, od początku swojego istnienia, pomogła klientom zainwestować ponad 2 miliardy Euro w polską gospodarkę.
...pomaga osiągać założone cele marketingowe, wspiera budowanie marki offline i online, rozwija komunikację i usprawnia realizację strategii marketingowej.
Nasze działania opieramy na Client Experience.
Większość polskich firm to przedsiębiorstwa rodzinne założone w ostatnich 20 latach borykające się z podobnymi problemami. Te, które doświadczyły szybkiego rozwoju stoją przed wyzwaniem jak się przekształcić z organizacji zarządzanych nieformalnie na tle więzi rodzinnych w profesjonalnie przedsiębiorstwa rządzone według zasad ładu korporacyjnego.
Dane finansowe, sprawozdawczość wewnętrzna i zewnętrzna, analizy i raporty, a w tym wszystkim stanowisko księgowego realizującego strategie biznesowe firmy oraz założenia strategiczne.
Czy istnieje możliwość zmiany sposobu myślenia osób zajmujących się finansami tak, by jednocześnie realizowały założenia TQM? Czy można „unieść się” ponad cyframi i spojrzeć na finanse z punktu widzenia benchmark-u oraz skojarzyć to z elementami poza bilansowymi?